Металопластикові конструкції "Акант"

Підприємство «Акант» виготовляє металопластикові конструкції: вікна, двері, балкони, лоджії, офісні перегородки, тамбури, і т.і., із ПВХ профільних систем WinTech.
    Ми виготовляємо різноманітні металопластикові системи від простих до складних: стандартні, аркові, фігурні. Наші вироби сертифіковані, відповідають всім гігієнічним нормам і підходять для використання у наших кліматичних умовах. Металопластикові конструкції нашого виробництва мають високі показники тепло- та шумоізоляції, екологічності та довговічності. У виробництві наших виробів ми застосовуємо якісну , надійну та багатофункціональну фурнітуру: Maco(Австрія), Axor (Україна) яка відповідає європейським стандартам за міцністю та надійністю.
    Також ми надаємо професійні послуги заміру, доставки, монтажу, сервісного та гарантійного обслуговування.
    Наше підприємство працює не тількти із індивідуальним замовником , але пропонує свої вироби дилерам, будівельним організаціям та бюджетним установам. Для таких замовників є спеціально розроблена система вигідних пропозицій та шкала знижок.
    Металопластикові вироби ТОВ «Акант» нагородженні у номінації «100 кращих товарів України» та мають памятні грамоти та відзнаки.

Металлопластиковые-окна-VEKAwindow_01